Pátý Festival absolventů Západočeské univerzity je minulostí

Absolventi Univerzita

Tradiční setkání bývalých studentů, které opět hostila Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, přilákalo na pět set lidí.

Slavnostní večer, v jehož programu vystupovali sami studenti a absolventi Západočeské univerzity, přilákal na pět set lidí, kteří si tak společně se svými bývalými spolužáky mohli připomenout svá studentská léta.

Tuto výjimečnou společenskou událost si nenechal ujít žádný z emeritních rektorů ZČU - první rektor ZČU Jiří Holenda, dále Zdeněk Vostracký, Josef Průša ani bývalá rektorka Ilona Mauritzová. Absolventy z pódia pozdravil současný rektor ZČU Miroslav Holeček.

Během večera vystoupil Dívčí akademický sbor Fakulty pedagogické, k vidění byla módní přehlídka studentů oboru Fashion Design, Žongléros Ansámbl předvedl vystoupení na šálách a poslední úspěchy univerzity představila Mona Lisa, přesněji řečeno její virtuální dvojnice vytvořená na Fakultě aplikovaných věd. K tanci a poslechu hrála skupina One Dollar Jazz.

Foto: Jana Kyllerová, Kamila Parmová

Šárka Stará

06. 11. 2018

Pomáháme s Agenturou vojenského zdravotnictví Armády České republiky