Do ulic Plzně vyjela tramvaj Mezinárodní letní jazykové školy

Další vzdělávání Univerzita Veřejnost

Už jste si všimli barevné tramvaje připomínající nadcházející kulatiny Mezinárodní letní jazykové školy?
Od 5. prosince se Plzeňané mohou na lince č. 4 vozit tramvají, kterou Ústav jazykové přípravy nechal vyzdobit pestrými barvami, aby  upozornil na jubilejní ročník oblíbené letní školy. Západočeská univerzita v Plzni bude v červenci 2019 pořádat Mezinárodní letní jazykovou školu již třicátým rokem a to jistě stojí za zviditelnění!

Více informací o nadcházejícím ročníku letní školy najdete na webových stránkách.

A pokud hledáte pro někoho ze svých blízkých skvělý vánoční dárek, můžete darovat třeba poukaz na kurz. Určitě udělá radost.

Ústav jazykové přípravy

Daniela Kopřivová, hlavní koordinátorka MLJŠ

07. 12. 2018

Fakulta elektrotechnická uspořádala konferenci věnovanou průmyslovému inženýrství