Veletrh práce a vzdělávání Klíč k příležitostem

30 January

30. ledna, 10:00

bývalý OD Tesco, Americká 2186/47

Spolupráce Studenti Univerzita

Hledáte práci? Poohlížíte se po lepším místě? Chcete stáž či brigádu? Přijďte se osobně seznámit s budoucím zaměstnavatelem na sedmý ročník plzeňského veletrhu.

Vstup: volný
Určeno pro: studenti, zaměstnanci, veřejnost
Více informací na: http://praci.najdisi.cz/index.php?lay=

V prostorách bývalého OD Tesco v Plzni na Americké třídě se bude ve středu 30. ledna konat už sedmý ročník Veletrhu práce a vzdělávání - Klíč k příležitostem. Na akci může přijít kdokoliv, kdo právě hledá práci či brigádu - středoškoláci i vysokoškoláci, lidé bez rozdílu věku, zapsaní na Úřadu práce i ti, kteří jen přemýšlejí o změně. Veletrh jim zprostředkuje přímý kontakt se zaměstnavateli z Plzeňského kraje, získají od nich veškeré informace a budou moci také rovnou podávat životopisy.

Mezi vystavovateli budou například ADP Employer Services Česká republika, a.s., Armáda České republiky - Ministerstvo obrany, ČEZ, a.s., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Národní bezpečnostní úřad, ZODIAC GALLEYS EUROPE S.R.O. a mnoho dalších. Kompletní přehled najdete na webu veletrhu.

Veletrh pořádá plzeňská společnost Grafia, Západočeská univerzita v Plzni je jedním z jeho partnerů a prezentovat se bude na stánku Odboru celoživotního vzdělávání.

Pavel KORELUS

30. 01. 2019, 10:00

19 November
Studenti Veřejnost Zaměstnanci