Technické fakulty ZČU zvou účastníky veletrhu Gaudeamus do Plzně

Festival Univerzita Veřejnost

Od 22. do 24. ledna probíhá na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech už XII. ročník veletrhu Gaudeamus. Západočeskou univerzitu tu na stánku Technika v Plzni zastupují Fakulta aplikovaných věd, Fakulta elektrotechnická a Fakulta strojní.  

Návštěvníky veletrhu zvou zástupci ZČU na den otevřených dveří technických fakult, který se v univerzitním kampusu na Borských polích uskuteční ve středu 30. ledna od 8:30 do 16 hodin.    

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus je významným informačním zdrojem pro studenty středních škol. Zastoupeno tu je 289 univerzit, vysokých škol, fakult a jiných vzdělávacích institucí. Studenti si mohou vybrat z více než 5 000 studijních oborů. Představují se na něm univerzity a vysoké školy z patnácti zemí světa – kromě českých tu jsou školy z Velké Británie, Dánska, Nizozemí, Kanady, Švédska, Slovenska, Švýcarska, USA, Singapuru, Německa, Francie, Rakouska, Španělska a Malty.

Studenti získají vyčerpávající aktuální přehled studijních příležitostí, informace o přijímacím řízení a podmínkách studia, tištěný katalog s kontakty, termíny podání přihlášek a přijímacího řízení nebo elektronický katalog s rejstříkem studijních oborů. Zájemci si vyzkouší elektronický test předpokladů pro studium, mohou využít poradenské služby o studiu v zahraničí, kariérové poradenství nebo poradenství při výběru studijního oboru.

Pro pedagogy, výchovné poradce a třídní učitele ze středních škol je na veletrhu otevřeno nové Pedagogické centrum, kde je připraven speciální program přednášek, seminářů a konzultací s odborníky z univerzit, vysokých škol, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a dalších institucí.

Veletrh je pro veřejnost otevřen 22. a 23. ledna od 8 do 16 hodin a 24. ledna od 8 do 15 hodin.

Podrobné informace jsou zveřejněny na webu veletrhu Gaudeamus.

Galerie


Celouniverzitní

Jaroslav Fiřt

22. 01. 2019


Technické fakulty se zájemcům o studium představí v jeden den

Studium Tisková zpráva Univerzita

Celouniverzitní

23. 01. 2019

Únor ve znamení kurzů vysokoškolské pedagogiky

Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Celouniverzitní

06. 02. 2019

Galerie Ladislava Sutnara prezentuje tvorbu Jaroslava Vančáta

Univerzita Veřejnost Výstava

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

11. 02. 2019