Školení pro nové zaměstnance ZČU

19. února, 08:00

UI 127 (Fakulta strojní)

Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Nastoupili jste v nedávné době na Západočeskou univerzitu? Snažíte se zorientovat v labyrintu univerzitního kampusu a komunikace? Navštivte kurz Prezenční školení pro nové zaměstnance ZČU, které oddělení Celoživotní a distanční vzdělávání připravuje pro nové zaměstnance dvakrát ročně.

Vstup: zdarma
Určeno pro: noví zaměstnanci
Kontakt: Mgr. Jana Holatová, jholato@rek.zcu.cz, 377 631 910
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/uvodni-skoleni-pro-nove-zamestnance-zcu/

Během školení pro nové zaměstnance dostanete možnost setkat se s pracovníky rektorátních pracovišť a zeptat se na vše, co vás zajímá. Setkání je koncipováno jako dvoudenní akce, jednotlivé přednášky se konají vždy v dopoledních hodinách a uskuteční se v termínu 19. – 20. února 2019.

“Pro návštěvníky školení jsou připravena témata týkající se vnějších vztahů, informačních systémů, řízení projektů nebo legislativy. Kompletní seznam témat a program kurzu je možné vidět na našich webových stránkách,” zve na kurz za pořádající oddělení Celoživotní a distanční vzdělávání Jana Holatová.

Kurz Prezenční školení pro nové zaměstnance ZČU je zdarma, je však nutné se přihlásit.

Jakub Truneček

19. 02. 2019, 08:00