Darujte knihu seniorům

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

14. únor není jen dnem zamilovaných, ale i Mezinárodním dnem darování knihy. Pokud máte chuť anonymně darovat novou nebo přečtenou knihu, přineste ji do Univerzitní knihovny, která ji předá do domova pro seniory.

Knihy můžete darovat na všech pobočkách Univerzitní knihovny ve dnech 6. - 14. února. Radost udělá každá bez ohledu na žánr.

Darované knihy poputují do SeneCura SeniorCentrum Plzeň a Baculus - Domova poklidného stáří Vejprnice.

Univerzitní knihovna navazuje na úspěšnou akci z předešlých let. Před rokem díky vám dětskými knihami obdarovala Základní školu a Mateřskou školu pro zrakově postižené a vady řeči, rok předtím darované knihy zamířily na lůžková oddělení a LDN Městské nemocnice Plzeň, Privamed a. s. a Fakultní nemocnice Plzeň.

Velký dík patří všem, kteří se zapojí.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

05. 02. 2019

Závěrečný slavnostní workshop završil více jak dvouletý česko-bavorský projekt STUDYKOM