Horizont 2020 - poslední fáze výzev

11. března, 09:00

Fakulta filozofická, Sedláčkova 15, místnost SP 319

Seminář Věda Zaměstnanci

Jaké jsou ještě příležitosti k individuálnímu výzkumu a vědecké spolupráci? Přijďte se informovat.

Určeno pro: výzkumníky, firmy, projektový management

Projektové centrum Západočeské univerzity zve na informační seminář pro potencionální žadatele o podporu z programu Horizont 2020 z řad výzkumníků, firem i zaměstnanců.

Prezentace a diskuze se zaměří na představení stávajících a připravovaných výzev v rámci končícího programu Horizont 2020. Hovořit se bude o tom, jaké jsou možnosti a praktické aspekty přípravy řešení individuálních a kolaborativních projektů sekce podpory Vynikající věda (akce Marie Skłodowska-Curie, granty Evropské výzkumné rady) i aktuální výzvy v sekci podpory Společenské výzvy.

Hosté:

Mgr. Zuzana Čapková (Technologické centrum AV ČR, národní kontakt pro MSCA a granty ERC)

Ing. Kateřina Kopecká (Centrum nanomateriálů a obnovitelných zdrojů, Synpo, a.s.)

PhDr. Dino Numerato, Ph.D. (vedoucí katedry sociologie, Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy, úspěšný řešitel projektů MSCA a Horizon 2020)

Mgr. Michal Pacvoň, Ph.D. (Technologické centrum AV ČR, národní kontakt pro společenskou výzvu 6 „Evropa v měnícím se světě“)

Jan Petrásek (Podnikatelské a inovační centrum Plzeň, BIC, konzultant)

Přihlášky na seminář je potřeba zaslat nejpozději do 1. března 2019 na e-mail mtobolov@rek.zcu.cz. Uveďte prosím své jméno, kontaktní informace, pracovní zařazení a institucionální příslušnost.

Šárka Stará

11. 03. 2019, 09:00

14 November
Univerzita Věda Veřejnost