Navrhněte nové tričko ZČU a získejte jednorázové stipendium

Soutěž Studium Univerzita

Západočeská univerzita vyhlašuje soutěž pro všechny kreativní studenty. Mohou navrhnout podobu nového trička ZČU a získat finanční odměnu.
V návrhu trička se musí objevit logo ZČU, přičemž nezáleží na tom, jestli bude logo ústředním motivem nebo bude například jen na rukávu. Tvůrci ale musí při práci s logem respektovat jednotný vizuální styl ZČU a návrhy zaslat v jakémkoliv jim vyhovujícím formátu na mail infozcu@rek.zcu.cz do 25. dubna 2019. Pravidla soutěže jsou zveřejněna na Facebooku ZČU.

Ze zaslaných návrhů vybere odbor Vnější vztahy finalisty, vítěze pak určí sami studenti hlasováním na facebooku. Tři nejlepší získají odměnu vyplacenou formou stipendia. Autorovi vítězného návrhu připadne 3000 Kč, druhému a třetímu v pořadí 2000 a 1000 Kč. Trička podle vítězného návrhu pak Západočeská univerzita nechá vyrobit.

Pavel KORELUS

21. 03. 2019

Archeologové ze Západočeské univerzity odkryli v Letech části romského koncentračního tábora

Tisková zpráva Univerzita Věda