Fakulta pedagogická si připomněla Den učitelů

Studenti Zaměstnanci

Ve čtvrtek 28. března se Na Fakultě pedagogické uskutečnilo neformální setkání děkana Miroslava Randy s učiteli oceněnými ve studentské anketě zaměřené na kvalitu výuky.

Odpoledního setkání se zúčatnili také členové studentské organizace Otevřeno, aby pedagogům, kteří ve studentské anketě obstáli nejlépe, sami mohli poděkovat a poblahopřát. Novinkou letošního setkání byla i účast učitelů, kteří vynikli významnou uměleckou nebo publikační činností.

Děkan Fakulty Miroslav Randa ve svém úvodním projevu poděkoval učitelům za jejich významnou iniciativu, připomněl nezastupitelnost hodnocení kvality výuky pro další rozvoj fakulty a ocenil, že účast zapojených studentů byla přes 24 procent.

Dominic Jačka z iniciativy Otevřeno ocenil kladný přístup děkana Miroslava Randy i ostatních členů vedení fakulty k činnosti této studentské organizace. Připomněl také, že 27. března proběhla pod její patronací Noc vzdělávání.

Šárka Stará

29. 03. 2019

Sedmý ročník mezinárodní konference ESCO 2020 se konal online

Univerzita Věda Zaměstnanci