GEG - Google classroom

Určeno pro: studenti a zaměstnanci ZČU + široká veřejnost
Kontakt: Daniela Lukavská
Více informací na: https://uspoint.zcu.cz/events/

Zajímají vás nejnovější IT trendy, které mohou vyučující aplikovat při svých hodinách či kurzech?

V rámci Google Classroom "Učebny" může každý učitel vytvářet kurzy, zvát do nich své studenty, vkládat materiály, příspěvky, úkoly a otázky nebo využívat možnosti komunikace. Učebna je v češtině a její základní ovládání určitě zvládnete.

Jitka a Pavla prakticky představí založení nového kurzu, pozvání studentů i vložení aktivit. Nezapomeneme ani na hodnocení účastníků, ukázky již vytvořených kurzů a přidáme triky a tipy do výuky.

Máte-li ve svém okolí kolegy, kteří rádi využívají IT ve výuce či při vedení různých kurzů, nezapomeňte je na setkání pozvat.
Vstup je zdarma, občerstvení připraveno, nicméně prosíme o registraci prostřednictvím formuláře (https://bit.ly/2YDjqy4)

Za organizátory a lektory se na vás už těší Pavla Sýkorová, Jitka Rambousková, Tereza Havránková, Martin Hála a Daniela Lukavská

Co je to GEG?
GEG (Google Educational Group) je neformální společenství pro podporu využívání Google technologií ve vzdělávání.
Jsme dobrovolnická komunita učitelů z Plzně a okolí, pořádáme pro učitele bezplatné workshopy, semináře a setkání, na kterých si vyměňují zkušenosti s internetem a technologiemi ve výuce, učí se navzájem to, co už sami objevili, navazují nové kontakty s podobně naladěnými kolegy, pomáhají si a podporují se. Pro učitele je to zároveň i zábava a odpočinek, příležitost nabít se novou energií pro práci (nejen) ve škole.

Daniela Lukavská

10. 04. 2019, 15:00

19 June
Další vzdělávání Seminář Veřejnost