Zástupci FEL a UJP reprezentovali univerzitu na konferenci APAIE 2019

Konference Spolupráce Univerzita

Fakulta elektrotechnická a Ústav jazykové přípravy Západočeské univerzity v Plzni se zúčastnily mezinárodní konference v Kuala Lumpur v Malajsii.
Cílem konferencí APAIE (Asia-Pacific Association for International Education) je podpořit a rozvinout spolupráci mezi institucemi, obohatit a podpořit mezinárodní studijní programy, aktivity a výměny zaměstnanců i studentů a prosazovat hodnotu mezinárodního vzdělávání.

Konference probíhala od 26. do 28. 3. a pracovníci Fakulty elektrotechnické (FEL) během této doby navázali kontakt s více než 30 univerzitami sídlícími v Japonsku, Malajsii, Číně, Singapuru, Taiwanu, USA, Austrálii, Mexiku a dalšími.

Západočeská univerzita se na konferenci prezentovala pod společným stánkem šestnácti českých univerzit "Study in the Czech Republic". Pozitivní ohlas zaznamenalo vystoupení proděkana pro mezinárodní vztahy a projekty Jana Michalíka na University od Malaya, kde představil komercializaci výsledků R&D (výzkumu a vývoje) FEL ZČU.

Účast finančně podpořil projekt ESF, registr. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002287.

Fakulta elektrotechnická

Magdalena ANDĚLOVÁ

01. 04. 2019

Novinář a redaktor Jindřich Šídlo vystoupil na Fakultě filozofické

Beseda Přednáška Univerzita

Fakulta filozofická

13. 05. 2019

Zástupci FAV získali ocenění Best Paper Award na konferenci GISTAM

Konference Soutěž Úspěchy

Fakulta aplikovaných věd

14. 05. 2019

Ještě je šance přihlásit se na Mezinárodní letní jazykovou školu!

Další vzdělávání Studenti Veřejnost

Ústav jazykové přípravy