Mezifakultní soutěž O pohár rektora ZČU 2019 vrcholí

Soutěž Sport Studenti

V průběžném pořadí tradičního sportovního klání zatím vedou studenti Fakulty strojní.

Už čtvrtým rokem měří sportující studenti napříč Západočeskou univerzitou síly v oblíbené mezifakultní soutěži O pohár rektora ZČU. Letošní ročník tohoto klání pořádaného katedrou tělesné výchovy a sportu (KTS) Fakulty strojní právě vrcholí a jeho účastníci mohou vyhlížet úterý 16. dubna a akci Běh s rektorem, při níž dojde na vyhlášení výsledků.

Sportovci z fakult mají nyní za sebou pět soutěží a nejvíce se zatím dařilo týmu Fakulty strojní, který vede průběžné pořadí s 91 body. Na druhém místě je v tuto chvíli tým Fakulty elektrotechnické, který na strojaře ztrácí 16 bodů, třetí je Fakulta aplikovaných věd s 64 body a čtvrtí s 57 body jsou obhájci loňského vítězství z Fakulty ekonomické.

Celkovým pořadím však může ještě zamíchat trojice soutěží. Ve středu 3. dubna to je turnaj v badmintonu, ve čtvrtek 4. dubna turnaj ve futsalu a týden nato, ve čtvrtek 11. dubna, noční orientační běh dvojic Nočník

Průběžné výsledky sledujte na webu KTS.

Vítězná fakulta se může opět těšit na voucher na společenskou akci v prostorách Plzeňského Prazdroje. Jak vypadal večírek loňských vítězů, se podívejte ve fotogalerii.

Celouniverzitní

Pavel KORELUS

03. 04. 2019


Závěrečný slavnostní workshop završil více jak dvouletý česko-bavorský projekt STUDYKOM

Seminář Studenti Úspěchy

Fakulta ekonomická

07. 10. 2019

Ohlédnutí za Letní školou mechaniky kompozitních materiálů

Další vzdělávání Spolupráce Univerzita

Fakulta aplikovaných věd

11. 10. 2019

Ilustrátoři ze Sutnarky už podruhé vystavují v USA

Univerzita Úspěchy Výstava

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

15. 10. 2019