Mezifakultní soutěž O pohár rektora ZČU 2019 vrcholí

Soutěž Sport Studenti

V průběžném pořadí tradičního sportovního klání zatím vedou studenti Fakulty strojní.

Už čtvrtým rokem měří sportující studenti napříč Západočeskou univerzitou síly v oblíbené mezifakultní soutěži O pohár rektora ZČU. Letošní ročník tohoto klání pořádaného katedrou tělesné výchovy a sportu (KTS) Fakulty strojní právě vrcholí a jeho účastníci mohou vyhlížet úterý 16. dubna a akci Běh s rektorem, při níž dojde na vyhlášení výsledků.

Sportovci z fakult mají nyní za sebou pět soutěží a nejvíce se zatím dařilo týmu Fakulty strojní, který vede průběžné pořadí s 91 body. Na druhém místě je v tuto chvíli tým Fakulty elektrotechnické, který na strojaře ztrácí 16 bodů, třetí je Fakulta aplikovaných věd s 64 body a čtvrtí s 57 body jsou obhájci loňského vítězství z Fakulty ekonomické.

Celkovým pořadím však může ještě zamíchat trojice soutěží. Ve středu 3. dubna to je turnaj v badmintonu, ve čtvrtek 4. dubna turnaj ve futsalu a týden nato, ve čtvrtek 11. dubna, noční orientační běh dvojic Nočník

Průběžné výsledky sledujte na webu KTS.

Vítězná fakulta se může opět těšit na voucher na společenskou akci v prostorách Plzeňského Prazdroje. Jak vypadal večírek loňských vítězů, se podívejte ve fotogalerii.

Celouniverzitní

Pavel KORELUS

03. 04. 2019


UJP uspořádal konferenci a vzdělávací seminář Den s jazyky

Další vzdělávání Spolupráce Univerzita

Ústav jazykové přípravy

25. 09. 2020

Fakulta elektrotechnická získala nový patent

Univerzita Úspěchy Věda

Fakulta elektrotechnická

18. 09. 2020

Noví studenti Fakulty zdravotnických studií prožili seznamovací týden

Přednáška Studenti Studium

Fakulta zdravotnických studií

21. 09. 2020