Studenti FPE se přidají do celorepublikové sbírky Pomozte dětem

Students University Public

Kupte si v týdnu od 22. dubna od studentů žlutou peříčkovou brož a pomozte dobré věci.
Studenti oboru Učitelství pro mateřské školy a Učitelství pro 1. stupeň ZŠ se v týdnu od 22. dubna opět zapojí do celorepublikové sbírky Pomozte dětem, kterou charakterizuje žluté kuře se záchranným kruhem.

Symbolem tradiční sbírky pořádané Nadací rozvoje občanské společnosti (NROS) ve spolupráci s Českou televizí se stalo také žluté peříčko. A právě zakoupením žluté peříčkové brože v ulicích Plzně pomůžete znevýhodněným dětem napříč celou Českou republikou.

Každoročně NROS vybírá ze stovek žádostí o podporu 50 projektů, kterým výnos sbírky přispěje, a je tedy předem známo, kde peníze dárců pomohou. Ve výběrových komisích jsou zastoupeny mimo jiné i osobnosti z akademického prostředí - za Fakultu pedagogickou ZČU je to Josef Slowík z katedry pedagogiky. Ambasadorkou Peříčkového týdne se na fakultě stala Pavla Soukupová z téže katedry.

Všem dárcům a dobrovolníkům předem děkujeme za spoluúčast a pomoc na dobré věci.

Gallery

Faculty of Education

Pavla Soukupová, Josef Slowík

17. 04. 2019

The Faculty of Electrical Engineering of the University of West Bohemia can boast of a new patent

University Achievements Science

Faculty of Electrical Engineering

17. 06. 2021

The Study in Pilsen brand attracts students to enrol at WBU / CUFMP

Students Study University

International Office

26. 05. 2021

RICE Research Center Develops Unique Technology for Plastics Separation

Press Release Transfer Science

Faculty of Electrical Engineering

03. 05. 2021

US Point offered help to students, teachers and general public

covid-19 Seminar Public

Institute of Applied Language Studies

24. 05. 2021

What can the University of West Bohemia do for the future of the world?

Students University Employees

University-wide