Studenti získali informace o studiu na Southern Utah University

Spolupráce Studium Univerzita

Kurt Harris, ředitel pro studium v zahraničí ze Southern Utah University, seznámil studenty a zástupce fakult Západočeské univerzity s nabídkou studia pro zahraniční studenty.

V US Pointu přivítala doktora Kurta Harrise vedoucí centra Daniela Lukavská. Následovala prezentace, při níž Kurt Harris seznámil přítomné studenty, proděkany a další zástupce fakult ZČU s nabídkou studia pro zahraniční studenty, s finančními náklady na semestr studijního pobytu, s moznostmi ubytování a dalšími souvisejícími otázkami. Po prezentaci v US Pointu si Kurt Harris prohlédl univerzitní kampus a setkal se s pracovnicemi International Office ZČU.

Southern Utah University má zhruba 10 000 studentů a nabízí studium v technických i humanitních oborech. Západočeská univerzita má s touto univerzitou uzavřenou smlouvu o výměně studentů, konkrétně pro výjezdy a příjezdy dvou studentů ročně za celou instituci. Studenti ZČU se mohou ucházet o stipendium v rámci programu INTER v rámci výběrového řízení na své fakultě. Podrobné informace najdou zájemci na webu International Office ZČU.

International Office

Šárka Stará

17. 04. 2019

Šestá generace formule ze ZČU si znovu dojela pro šesté místo