Hlaste se na 30. Mezinárodní letní jazykovou školu

19. května

Plzeň, Nečtiny

Další vzdělávání Univerzita Veřejnost

Až do 19. května se můžete hlásit na letošní ročník oblíbené Mezinárodní letní jazykové školy.

Určeno pro: žáci, studenti, pedagogové, veřejnost
Kontakt: Daniela Kopřivová
Více informací na www.isls.zcu.cz

Jubilejní 30. ročník Mezinárodní letní jazykové školy (MLJŠ) se koná již tradičně po dobu tří týdnů v červenci. Jazykové kurzy vedou kvalifikovaní lektoři včetně rodilých mluvčích neformální, zábavnou formou. MLJŠ je určena pro zájemce různého věku – pro děti od šesti let, žáky základních škol, studenty středních a vysokých škol a samozřejmě pro širokou veřejnost. Kurzy jsou v délce jednoho, dvou nebo tří týdnů, přičemž v některých z nich se vyučuje pouze odpoledne nebo dopoledne. Novinkou v letošním roce jsou pobytové kurzy němčiny pro děti ve věku od 7 do 11 let a pro teenagery od 12 do 15 let na zámku v Nečtinech, které přibyly k oblíbeným kurzům angličtiny konaným na nečtinském zámku.

Přihlášku vyplňte na webu MLJŠ.

Pavel KORELUS

19. 05. 2019