Hlaste se na 30. Mezinárodní letní jazykovou školu

19. května, 00:00

Plzeň, Nečtiny

Další vzdělávání Univerzita Veřejnost

Až do 19. května se můžete hlásit na letošní ročník oblíbené Mezinárodní letní jazykové školy.

Určeno pro: žáci, studenti, pedagogové, veřejnost
Kontakt: Daniela Kopřivová
Více informací na: www.isls.zcu.cz

Jubilejní 30. ročník Mezinárodní letní jazykové školy (MLJŠ) se koná již tradičně po dobu tří týdnů v červenci. Jazykové kurzy vedou kvalifikovaní lektoři včetně rodilých mluvčích neformální, zábavnou formou. MLJŠ je určena pro zájemce různého věku – pro děti od šesti let, žáky základních škol, studenty středních a vysokých škol a samozřejmě pro širokou veřejnost. Kurzy jsou v délce jednoho, dvou nebo tří týdnů, přičemž v některých z nich se vyučuje pouze odpoledne nebo dopoledne. Novinkou v letošním roce jsou pobytové kurzy němčiny pro děti ve věku od 7 do 11 let a pro teenagery od 12 do 15 let na zámku v Nečtinech, které přibyly k oblíbeným kurzům angličtiny konaným na nečtinském zámku.

Přihlášku vyplňte na webu MLJŠ.

Pavel KORELUS

19. 05. 2019, 00:00

24 September

kampus ZČU, Bory