Studenti ZČU opět roztančili Parkhotel

Studenti Univerzita

Už třináctý ročník Studentského plesu ZČU se konal 18. dubna. Letošním tématem byl film, ples navštívila více než tisícovka lidí.
Studentská organizace ESN Pilsen, působící na Západočeské univerzitě v Plzni, pořádá tuto akci už tradičně. Téma plesu si každý rok vybírají sami účastníci. Letos to byl film, minulé roky například pohádky, sci-fi & fantasy, Great Gatsby, Drákula či antika. Mezi studenty se jedná o nejoblíbenější univerzitní ples. O zahájení plesu se postaral rektor ZČU Miroslav Holeček, na jehož proslov navázala choreografie od Petry Parvoničové, která se svým tanečním centrem připravila úchvatnou podívanou. Na návštěvníky plesu dále čekal taneční workshop centra Tanec v Plzni, oblíbené fotokoutky pro tématické fotky a především mnoho hodin dobré zábavy.

International Office

Jakub Nedvěd

09. 05. 2019

Západočeská univerzita ruší výuku / Classes at the University of West Bohemia Are Cancelled