Pochod Exodus zakončí letní semestr. Do Božkova může jít každý

Absolventi Studenti Zaměstnanci

Už šestadvacátý celouniverzitní pochod Exodus se bude konat v sobotu 25. května odpoledne. Pro účastníky je připraveno bohaté občerstvení po cestě a také v cíli, kde se bude i grilovat. Srdečně zváni jsou všichni studenti, absolventi, učitelé a zaměstnanci ZČU.
Studentská organizace ESN Pilsen si letos pro účastníky Exodu připravila trasu dlouhou přibližně 12 km. Povede přes Košutku, kolem Boleveckých rybníků, přes Bílou horu, pod rozhlednou Chlum a kolem Lobezských jezírek až na Božkovský ostrov.

Organizátoři zvolili trasu tak, aby ji hravě zvládli i ti nejmenší, kteří se teprve povezou v kočárku. Na trase je navíc několik hospůdek, kde bude možno se na chvilku zastavit a načerpat síly na další úsek. Pochod skončí v Božkově, odkud se dá zpět do města jet trolejbusem či ujít pár kroků na Světovar na tramvaj.

Více informací o pochodu a trase, aktuální novinky a další informace se dozvíte na facebooku.

International Office

Jakub Nedvěd

18. 05. 2019

Didaktici ze Západočeské univerzity sestavili doporučení pro on-line výuku