GEG - Inspirace ze Španěl

27. května, 15:00

US Point, místnost UU 309, Univerzitní 22

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Zajímají vás nejnovější IT trendy, které mohou vyučující aplikovat při svých hodinách či kurzech?

Vstup: volný, po přihlášení
Určeno pro: studenti a zaměstnanci ZČU + široká veřejnost
Kontakt: Daniela Lukavská
Více informací na: https://uspoint.zcu.cz/events/

Tentokrát na setkání GEG (Google Educational Group) přivítáme Mari Carmen Caldeiro z univerzity Santiago de Compostela, která má dlouholeté zkušenosti s využíváním technologií na základních a středních školách ve Španělsku a Latinské Americe. Představí své poznatky o využívání technologií ve výuce a ukáže zajímavé projekty, které realizovala na školách ve Španělsku.

Tlumočení zajištěno, občerstvení připraveno, registrace je nutná prostřednictvím formuláře.

Setkání se koná ve spolupráci s Celoživotním a distančním vzděláváním ZČU a Americkým centrem US Point (organizátory jsou Celoživotní a distanční vzdělávání ZČU, Lucie Rohlíková, Tereza Havránková, Martin Hála a Pavla Sýkorová).

Daniela Lukavská

27. 05. 2019, 15:00