Sutnarka zve na výstavu absolventských prací

Univerzita Veřejnost Výstava

Přehlídka absolventských prací studentů bakalářského a navazujícího magisterského studia zaplnila prostory Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU.

Přijďte si prohlédnout práce studentů - vycházejících hvězd umělecké scény. Zjistěte, jak se během studia vyprofilovali a co jim škola dala, a navštivte výstavu Bakalářky a diplomky 2019 do 27. června.

V budově fakulty se prezentují téměř všechny ateliéry. Letos prvně budou k vidění i bakalářské práce ateliéru Design nábytku a interiéru, který se věnoval tématům jako XL nábytek a XS architektura, low cost, low tech nebo řešení objektů pro openspace, které na principu magnetismu oddělují soukromé zóny. Ateliér Malby prezentuje práce svých absolventů v Papírně Plzeň na Výstavě diplomových prací ateliéru malby.

Vstup na výstavu je volný a budova je pro vás otevřena ve všední dny od 8 do 20 hodin

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

20. 06. 2019

Zaměstnanci ZČU mohou cvičit