American Movie Club: Little Miss Sunshine

Určeno pro: studenti a zaměstnanci ZČU + široká veřejnost
Kontakt: Daniela Lukavská
Více informací na: http://bit.ly/31ZcfST

Sedmiletá Olive díky šťastné náhodě dostane příležitost účastnit se jako soutěžící prestižního klání Malá Miss Sunshine a přitom se navíc ukáže, že celá její povedená dysfunkční rodina jí dokáže být skvělou oporou. Všichni se naskládají do rezavějící dodávky a vydají se na třídenní tragikomickou cestu plnou překvapení. Na konci je čeká Oliviina velká premiéra, která celou rodinu nečekaným způsobem změní. Pokud si nechcete nechat ujít Little Miss Sunshine, doražte do našeho American Movie Clubu, kde si tento snímek pustíme v anglickém znění s anglickými titulky a k tomu nám navíc něco poví Brad Vice!
Na setkání se těší americké centrum US Point.
Miracles exist!
A seven-year-old Olive gets a chance to go to the finals of the beauty pageant called Little Miss Sunshine. Her whole dysfunctional family is determined to get her to California in time. All get into an old bus and set off for a three-day trip full of surprises. Come and join our American movie club on 18 July. With Brad Vice's cultural commentary. In English with English subtitles.
We are looking forward to meeting you in American Corner US Point.

Daniela Lukavská

18. 07. 2019, 16:30

09 September
Studenti Veřejnost Výstava