Studuj a bav se vědou - vernisáž výstavy

26 August

26. srpna, 17:00

mázhaus radnice města Plzně

Univerzita Veřejnost Výstava

Od pátku 23. srpna bude v mázhausu plzeňské radnice k vidění výstava Studuj a bav se vědou, která představí Západočeskou univerzitu v Plzni především v její třetí roli, tedy ve vztahu ke společnosti nad rámec role vzdělávací a výzkumné.

Vstup: volný
Určeno pro: veřejnost, studenti, zaměstnanci
Více informací na: https://czv.zcu.cz/

Výstava potrvá do 13. září a její vernisáž se za účasti vedení Západočeské univerzity a Statutárního města Plzeň uskuteční v pondělí 26. srpna od 17 hodin.

„Západočeská univerzita v Plzni nejsou jen přednáškové sály a výzkumná centra, ale to prostor pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat a něco se naučit. Od dětských univerzit, přes letní školy a programy celoživotního vzdělávání. Výstava ukáže především aktivity, které univerzita realizuje pro veřejnost,“ říká Lucie Rohlíková, vedoucí oddělení Celoživotní a distanční vzdělávání ZČU, které výstavu ve spolupráci s oddělením vnějších vztahů Západočeské univerzity v Plzni univerzity připravilo.

Pavel KORELUS

26. 08. 2019, 17:00

29 January
Studenti Studium Veřejnost