English Conversation Club

25. září, 18:00

Anglická knihovna SVK PK, nám. Republiky 12, Plzeň

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Přijďte si popovídat v angličtině! Come to practise your English!

Vstup: volný
Určeno pro: studenti, zaměstnanci, veřejnost
Kontakt: Daniela Lukavská
Více informací na: http://bit.ly/2m0FWlT

Konverzační klub je pro všechny zájemce, kteří si chtějí užít fajn podvečer, procvičit si svoji angličtinu a seznámit se s novými lidmi. V malých skupinkách si povídáme na dané téma, proto má každý možnost mluvit co nejvíce. Na podzim roku 2019 bude konverzační klub vždy ve středu od 18:00 – 19:00 hod. na dvou místech, která se budou pravidelně po týdnu střídat. Obě dvě místa jsou v centru Plzně blízko sebe, takže když náhodou přijdete na špatné místo, během 5 minut jste na správném. Mrkněte na rozpis!

KULTURKA Západočeské univerzity v Plzni, Sedláčkova 19, Plzeň

ANGLICKÁ KNIHOVNA Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, náměstí Republiky 12, Plzeň

Na setkání se těší americké centrum US Point!
---------------------------------
English conversation club is for everybody who wants to have fun, practice English and meet new friends. We discuss a topic in small groups so that everyone can speak English as much as possible. In fall 2019 the club will be on Wednesdays from 6-7 pm in two different venues changed every week. Both places are in the Pilsen city center, so if you happen to come to the wrong place, the good one is within 5 minute walking distance. Check the program!

KULTURKA Západočeské univerzity v Plzni, Sedláčkova 19, Plzeň

We are looking forward to meeting you in American Corner US Point!

Daniela Lukavská

25. 09. 2019, 18:00

17 November

Plzeň - centrum města