Trénink vyjednávání

18. září, 08:00

ZČU, FST, UV 115

Transfer Univerzita Zaměstnanci

Přijďte si vyzkoušet a osvojit vyjednávací taktiky pod vedením uznávaného profesionála Víta Prokůpka. Praktické simulace, nové trendy, asertivní přístupy, to vše a mnoho dalšího je možné se dozvědět na kurzech rozdělených do tří bloků.

Vstup: Pro registrované
Určeno pro: zaměstnanci
Kontakt: Radana Polešáková
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/trenink-vyjednavani-i/

Je vaší náplní práce vyjednávání s obtížnými a tvrdými vyjednavači? Rádi byste zlepšili své dovednosti a přesvědčivě a diplomaticky argumentovali? Nebo vás jednoduše zajímá oblast vyjednávání?

Kurz Tréninku vyjednávání se pro velký zájem ze strany účastníků opakuje již potřetí. Novinkou bude kurz pro pokročilé pro účastníky z předchozích termínů. Účastníci si chválí profesionalitu a odbornost lektora a především interaktivní přístup, díky kterému si vyzkouší teoretické dovednosti v praxi.

Vít Prokůpek je profesionálním vyjednavačem a odborníkem na psychologii ovlivňování, lektorem, konzultantem a koučem působícím na mezinárodní úrovni. Zaměřuje se především na vyjednávání, psychologii přesvědčování a řešení konfliktních situací, dále na komunikační dovednosti a leadership. Jeho tréninky prošlo několik tisíc lidí z 32 různých zemí. Je považován za předního evropského vyjednavače a poradce.

Termíny:
Trénink vyjednávání I. : 18.9.2019
Trénink vyjednávání - navazující kurz: 2.10.2019
Trénink vyjednávání pro pokročilé: 23.10.2019
Kurzy proběhnou vždy od 8:00 v místnosti UV 115 (FST)

Registrovat se můžete přes registrační formulář na webu Celoživotního a distančního vzdělávání ZČU, případně na emailu polesakr@rek.zcu.cz.

Radana Polešáková

18. 09. 2019, 08:00

11 September
Univerzita Věda Veřejnost