BoostUp night vol.1! Soutěž studentských projektů i oslava

9. října, 18:00

Papírna Plzeň, Zahradní 173/2

BoostUp Studenti Univerzita

Studentský podnikatelský klub BoostUp ZČU pořádá v rámci zakončení prvního ročníku akceleračního programu LevelUp soutěž studentských projektů. Šest nejlepších představí své podnikatelské projekty před hvězdnou porotou a před návštěvníky akce. Přijďte podpořit naše studenty, poslechnout si hosty ze světa businessu, seznámit se s novými lidmi a zároveň oslavit první narozeniny klubu!

Vstup: po registraci
Určeno pro: studenti, zaměstnanci, veřejnost
Kontakt: Radana Polešáková
Více informací na: https://www.facebook.com/events/435174277088541/

BoostUp night vol.1 je zakončením akceleračního programu LevelUp. Osm týdnů plných workshopů a akcí na vybraná témata z oblasti businessu, během nichž studenti pracovali na svých podnikatelských nápadech pod vedením zkušených mentorů. Úspěšně je tak dovedli do fáze, kdy jsou připraveni představit svůj projekt a bojovat o výhru. Soutěžit bude šest nejúspěšnějších projektů a vy můžete být u toho!

Oficiální část akce zahájí prezentace projektů, které bude hodnotit hvězdná porota. Kdo to bude? Jaroslav Beck, tvůrce VR hry Beat Saber, Adam Frk, výherce několika mezinárodních soutěží v oblasti footwear designu, a další!
Někteří z porotců zároveň vystoupí se svými příběhy o cestě za úspěchem, o tom, že úspěch je jít od nezdaru k nezdaru bez ztráty nadšení.

Připraveny budou doprovodné aktivity!

Tím to ale nekončí!

Neoficiální část programu bude pokračovat velkolepou After party, kde společně oslavíme narozeniny BoostUpu! Celou akci bude provázet zkušený moderátot Jiří Chroust a podkreslovat atmosféru bude DJ show.

Akce obdržela záštitu primátora města Plzně. Registrace zde.

BoostUp můžete sledovat i na Instagramu a Facebooku.

Radana Polešáková

09. 10. 2019, 18:00

08 September
Konference Studenti Věda