Ovládněte základy německého účetnictví

Další vzdělávání Spolupráce Studenti

Cílem programu je zvládnutí a schopnost aplikace základů německého mzdového účetnictví v praxi.
Společnost ADP a Západočeská univerzita v Plzni opět nabízejí v rámci celoživotního vzdělávání bezplatný vzdělávací program Základy německého mzdového účetnictví. Zapojit se mohou nejen studenti ZČU (bakalářských i magisterských programů Fakulty ekonomické, pedagogické či filozofické), nýbrž také zájemci z řad veřejnosti, a kurzy jsou vhodné rovněž pro studenty posledních ročníků středních či vyšších odborných škol a pro absolventy. Čeká je 52 hodin (dvě vyučovací hodiny týdně)

Zájemci o vzdělávací program by měli mít znalost německého jazyka A2-B1, což je jazyková úroveň dle Společného evropského referenčního rámce. Znalost anglického jazyka je vítána, ale není podmínkou, a další vstupní znalosti organizátoři nepožadují.

Program Základy německého mzdového účetnictví zakončí závěrečný test, úspěšní absolventi mohou poté získat pracovní místo u společnosti ADP.

Přihlášku lze podávat nejpozději do pondělí 14. října. Zájemci mají psát na adresu tkasik@ccv.zcu.cz.

Pavel KORELUS

03. 10. 2019

Didaktici ze Západočeské univerzity sestavili doporučení pro on-line výuku

COVID-19 Tisková zpráva Univerzita