Putovní výstava Stavba roku Plzeňského kraje 2018

1. listopadu, 08:00

Fakulta aplikovaných věd

Spolupráce Veřejnost Výstava

Od 15. října do 10. listopadu vás zveme na prohlídku 32 stavebních děl, které se účastnily soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2018.

Vstup: Zdarma
Určeno pro: studenti, zaměstnanci, veřejnost
Kontakt: Michaela Zůzová
Více informací na: https://www.stavbarokupk.cz/putovni-vystavy/

Seznamte se se všemi stavbami a s hodnocením, které získaly od porotců. Výstavu najdete v předsálí ve druhém patře Fakulty aplikovaných věd ZČU.

„Jsme rádi, že můžeme hostit putovní výstavu Stavba roku Plzeňského kraje. Jde o jakýsi symbolický návrat, protože budova naší fakulty byla před pěti lety v soutěži oceněna Cenou primátora města Plzně,“ uvedla děkanka Fakulty aplikovaných věd ZČU Vlasta Radová. „Uskutečnění výstavy na Fakultě aplikovaných věd velice vítáme, protože po odborné stránce tato akce spadá do oblasti stavitelství a geodézie, tedy oblastí, které jsou rozvíjeny na našich katedrách mechaniky a geomatiky. Výstava se může uskutečnit také díky naší dlouhodobé spolupráci s firmou Eurosoftware, která je partnerem naší fakulty a zároveň i partnerem akce Stavba roku Plzeňského kraje,“ dodala děkanka.

Fakulta aplikovaných věd

Michaela Zůzová