PechaKucha Night vol. 30

13 November

13. listopadu, 20:20

Koncert Přednáška Veřejnost

PechaKucha Night slaví třicítku, a tak s ní nahlédneme do toho nejlplodnějšího prostředí pro začínající umělce a kreativce - na Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara. Večer je součástí programu plzeňského Design Weeku, očekávat proto můžete přednášky věnované především, ale nejen designu.

Vstup: 180 – 200 Kč / 100 Kč (studenti a zaměstnanci ZČU)
Určeno pro: studenty, akademiky, veřejnost
Více informací na: http://www.pknp.cz/

Mezi účinkujícími tohoto výročního dílu jsou tvůrci, kteří jsou spjati s Fakultou designu a umění Ladislava Sutnara, dočkáte se ale i prezentací neumělců se zajímavým příběhem. Přijďte si poslechnout výtvarníka a disidenta Vladimíra Líbala, starostu Dolních Břežan Věslava Michalíka, slovenskou designérku Janu Potiron nebo tvůrčí trio Czechia, jehož členky v rámci plzeňského Design Weeku vytvoří novodobý plzeňský kroj.

Oslavte s námi 30 let svobody a 30. díl výjimečně úspěšného přednáškového formátu.

Vstupenky lze zakoupit v síti GoOut a k zakoupení budou i přímo na místě před akcí. Zaměstnanci a studenti ZČU mohou po předložení JIS karty čerpat slevu 50%, za vstupenku tak zaplatí 100 Kč.

Šárka Stará

13. 11. 2019, 20:20