Fakulta ekonomická se zúčastnila svátku dárcovství Giving Tuesday

Absolventi Univerzita Veřejnost

Při Vánočním setkání #nadřeň se vybíralo pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně.
Za podpory Fakulty ekonomické ZČU, Centra podnikání a udržitelnosti a katedry podnikové ekonomiky a managementu se v úterý 3. prosince konalo již druhé Vánoční setkání #nadřeň v rámci celosvětového svátku dárcovství Giving Tuesday.

Hlavním hostem večera byl primář hematologicko-onkologického oddělení Fakultní nemocnice Plzeň Pavel Jindra, který představil Nadaci pro transplantace kostní dřeně a seznámil všechny s prací nadace a možností zaregistrovat se jako dárce kostní dřeně. Všichni účastníci se mohli dobrovolně zapsat do Národního registru dárců kostní dřeně a také přispět libovolnou částkou do nadační kasičky.

Na akci, kterou organizovali absolventi v duchu udržitelné strategie fakulty, přišlo konat dobro více než 50 lidí. Na konto Nadace pro transplantace kostní dřeně se za celý večer vybralo 9149 Kč a Nadace získala sedm nových registrovaných přihlášek.

Fakulta ekonomická

Lukáš Skřivan

13. 12. 2019

Laureátkami ceny Grafika roku jsou studentky Sutnarky

Studenti Univerzita Úspěchy

06. 02. 2020

Němčina je budoucnost... Chceš se zlepšit?

Další vzdělávání Studenti Univerzita

Ústav jazykové přípravy

13. 02. 2020

Technická olympiáda Plzeňského kraje zná vítěze