Vyšel časopis ZČU&svět

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Co všechno se skrývá pod stále více skloňovaným pojmem internacionalizace? Dozvíte se to díky novému číslu časopisu Západočeské univerzity v Plzni. Najdete ho ve stojáncích na fakultách a také v elektronické verzi.

Nové, v pořadí osmé číslo časopisu ZČU&… představuje Západočeskou univerzitu ve vztahu ke světu. Jaké možnosti vyjíždět do zahraničí mají studenti a jaké zaměstnanci? Jak se při studiu či na stáži v cizině cítí a naopak jak působí Západočeská univerzita na cizince? Jaké stopy zanechala naše univerzita ve světě a co chystá do budoucna? To vše se dozvíte díky článkům, fotografiím i rozhovorům.

Časopis ZČU&svět si můžete opět přečíst také v elektronické podobě. Navazuje na předchozí čísla věnovaná umění, 25. výročí ZČU, absolventům, vědě, studentům, architektuře a technice. Všechna čísla najdete zde.

Přejeme příjemné čtení!

Pavel KORELUS

18. 12. 2019

Fakulta pedagogická ZČU vysílá živě do celého světa