Veletrh práce a vzdělávání Klíč k příležitostem

29 January

29. ledna, 10:00

hala TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň

Spolupráce Univerzita Veřejnost

Společnost Grafia, s.r.o. již osmým rokem připravuje veletrh práce a vzdělávání. Každoročně jej navštíví 2500 až 3000 lidí a Západočeská univerzita je jedním z jeho partnerů.

Vstup: zdarma
Určeno pro: veřejnost
Více informací na: http://praci.najdisi.cz/

Veletrh je určen všem, kdo hledají práci či brigádu - lidem bez rozdílu věku či vzdělání, těm, kteří chtějí změnu či jsou aktuálně nespokojeni se svým místem, studentům posledních ročníků středních škol a jejich učitelům, vysokoškolákům i lidem bez práce. Nabídne také profesní, rekvalifikační a další kurzy, řadu z nich zdarma.

Několik set pracovních míst v celém Plzeňském kraji nabídne kolem padesátky atraktivních zaměstnavatelů
, jako například 4flow, ASSA ABLOY ES Production, AURES Holdings, HUTCHINSON, Carrier Refrigeration Operation Czech Republic, Česká pošta, ČEZ, Daikin Industries Czech Republic, DFH Haus CZ, Drůbežářský závod Klatovy, ELFETEX, EvoBus Česká republika, Geis CZ, CHRIST CAR WASH, Kermi, KS-Europe, MAGNA Seating Pilsen, MD ELEKTRONIK, MEA Service, Penny Market, RSF Elektronik, Safran Cabin CZ, Schäfer – Menk, Sony DADC Czech Republic, STÖLZLE – UNION, SWIETELSKY stavební, Triangle Recruitment, Úřad práce České republiky, WITRON Logistik + Informatik GmbH a další.

Aktuálně firmy hledají všechny úrovně kvalifikací a opravdu rozmanité profese pro muže i pro ženy. Spektrum nabízených pracovních pozic je opět velmi široké – firmám chybí lidé v provozu stejně jako v administrativních a technických pozicích, v odděleních kvality, nákupu, obchodu, IT, a podobně.

Také ZČU bude mít na veletrhu informační stánek, kde zájemci získají veškeré potřebné informace, například o aktuálních dnech otevřených dveří.

Pavel KORELUS

29. 01. 2020, 10:00

02 March
Studium Univerzita Veřejnost