Noc vědců online

27 November

27. listopadu, 18:00

Univerzita Věda Veřejnost

Západočeská univerzita v Plzni se opět připojí k evropské Noci vědců. Letos pozve zájemce prostřednictvím online přenosu do univerzitního kampusu, který bude plný zábavných pokusů a hrátek s vědou.

Vstup: volný
Určeno pro: veřejnost
Více informací na: https://www.nocvedcu.cz/organizace/zapadoceska-univerzita-v-plzni

Noc vědců je celorepubliková vědecko-popularizační akce, která zapojuje všechny lidi do inspirujícího prostředí vědy. Návštěvníci si hrají, poznávají, zkoušejí a snaží se pochopit a objevovat tento fascinující svět. Každý rok na jeden večer otevírá brány vědeckých institucí a univerzit a blíže představuje vědce a důležitost jejich práce pro naši společnost.

Podívejte se na letošní program, který můžete sledovat v přímém přenosu na univerzitním YouTube kanálu.

Pavel KORELUS

27. 11. 2020, 18:00

04 February
Seminář Veřejnost Zaměstnanci