Google classroom

18 June

18. června, 10:00

UL 601 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň

Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Potřebujete žákům poskytnout své prezentace, vybrat jejich práce, oznámkovat je a dát zpětnou vazbu? To vše rychle a elektronicky? Google Classroom je snadný a rychlý způsob, jak toho dosáhnout. Jako podpora výuky je naprosto geniální. Proč? A dokáže nahradit populární LMS Moodle?

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Martin Merta, merta@rek.zcu.cz
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/google-classroom/

"Za téměř nejdůležitější považuji v procesu výuky zpětnou vazbu. A myslím tím okamžitou a rychlou zpětnou vazbu. Pro mě jako pro učitele je důležité, abych měl neustále přehled, zda žáci rozumí tomu, co se jim snažím předat. Stejně tak je i důležité, aby si v ideálním případě odnesli z hodiny i něco nového. Technologie jako Google Classroom mi pomáhají během chvilky získat aktuální úroveň znalostí. A jako bonus se veškeré výsledky automaticky ukládají v elektronické podobě a mohu se k nim kdykoli vrátit a sledovat tak u každého žáka jeho posun," říká lektor kurzu Milan Khas.

Google Classroom je nástroj služby Google Apps pro vzdělávání, který pedagogům slouží jako digitální portfolio, umožňuje rychle a efektivně publikovat zadání, poskytovat okamžitou zpětnou vazbu, snadno komunikovat se studenty, hodnotit, sebehodnotit, komentovat... Studenti mohou společně diskutovat nad úkoly, hodnotit práci svoji nebo svých spolužáků.

Účast na kurzu je zdarma po předchozím přihlášení. Přineste si svoje notebooky, případně nám napište a my je zajistíme, Google účet výhodou.


Celouniverzitní

Jakub Truneček

18. 06. 2020, 10:00


23 September
Konference Veřejnost Výstava

Konference Jaderných dnů 2020

Budova Fakulty aplikovaných věd, Technická 8, 301 00 Plzeň


Fakulta strojní

23. 09. 2020, 09:00

29 June
Spolupráce Univerzita Veřejnost

110 let letectví v Plzni - vernisáž

mázhaus plzeňské radnice


Celouniverzitní

29. 06. 2020, 17:00

16 June
Další vzdělávání Seminář Zaměstnanci

Vedení studentů k odpovědnosti a samostatnosti prostřednictvím komunikace 2

UL 601 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň


Celouniverzitní

16. 06. 2020, 13:00