Typologie osobnosti

12. května, 09:00

UL 601 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň

Další vzdělávání Seminář Univerzita

Znáte to. S určitým typem lidí to jde jednoduše, s jiným je to velmi komplikované. Naučte se, čeho si všímat v komunikaci s jinými. Naučte se řeč těla nejenom u sebe, ale i u ostatních. Kurz Typologie osobnosti je pro všechny, kdo chtějí poznat sami sebe a lépe porozumět ostatním.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Martin Merta, merta@rek.zcu.cz
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/typologie-osobnosti/

V tomto kurzu budete řešit jednu z nejzásadnějších otázek celé komunikace: Jak je možné, že někteří lidé se dokáží mezi sebou domluvit docela snadno a jindy nám to začne tolik drhnout? Lektorka Markéta Tlapová bude hovořit o „základním nastavení každého člověka“, tedy o jeho osobnostním typu. Naučíte se určit osobnostní typ druhého a díky tomu se dostanete mnohem blíž k pochopení jakékoliv komunikační situace. Když se člověk umí zorientovat v osobnostním typu druhého, má obrovskou možnost využít tuto znalost při jakékoliv běžné každodenní situaci. Dovede lépe přesvědčovat, aniž by s druhými manipuloval. Dokáže líp komunikovat s dětmi, aniž by na ně tlačil. Umí si poradit s křičícím zákazníkem, nátlakovým šéfem i nepříjemným kolegou v práci. Typologie osobnosti je univerzální komunikační nástroj, který nesmírně usnadňuje mezilidské vztahy ať už v rodině, v práci nebo kdekoliv jinde. Je to cesta, jak si usnadnit život a šetřit si nervy.

Vstup je zdarma po předchozím přihlášení.

Jakub Truneček

12. 05. 2020, 09:00

29 September
Studenti Univerzita Zaměstnanci