Veletrh pracovních příležitostí je letos pouze online

Studenti Studium Univerzita

Studenti i absolventi si mohou katalog oblíbené akce přečíst v elektronické nebo tištěné podobě.

Tradiční Veletrh pracovních příležitostí při ZČU, jehož 25. ročník se měl konat 27. března, letos zrušila koronavirová pandemie. Organizátoři ovšem nechtějí studentům a absolventům upřít možnost setkání s českými i zahraničními zaměstnavateli alespoň na dálku, a tak je veletrh online. Vyšel totiž oblíbený katalog, který je v pdf verzi k prohlížení i stažení na webu veletrhu a v tištěné verzi se tento týden také objevil v budovách fakult Západočeské univerzity.

Katalog, jak už je zvykem, studentům slouží jako průvodce. Seznámí je s profily jednotlivých firem, jejich nabídkami uplatnění po dokončení studia, ale i s možnou spoluprací již během studia.

„Věřím, že v roce 2021 už budete mít opět možnost setkat se osobně s potencionálními zaměstnavateli, zeptat se na vše, co vás zajímá, a porovnat své představy s nabídkou průmyslových podniků, firem a nejrůznějších institucí přímo na Veletrhu pracovních příležitostí,“ obrací se ke studentům v úvodním slově rektor ZČU Miroslav Holeček.

Veletrh pracovních příležitostí společně pořádají Stavovská unie studentů ZČU v Plzni, IAESTE ZČU Plzeň a Západočeská univerzita v Plzni.

Celouniverzitní

Pavel KORELUS

29. 05. 2020


Ruské centrum zve všechny, kdo umí rusky, na Totální diktát

Spolupráce Studenti Veřejnost

Ústav jazykové přípravy

29. 03. 2021

Jak jsme „meetili“ latinský jazyk aneb O distanční výuce převážně nevážně

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Ústav jazykové přípravy

31. 03. 2021

K elektrotechnikům ZČU, kteří pracují na revolučním Teplatoru, se přidají i strojaři

Spolupráce Věda Veřejnost

Fakulta elektrotechnická

29. 03. 2021