Grafika roku 2019 se představí v Galerii Ladislava Sutnara

10. června, 18:00

Galerie Ladislava Sutnara

Univerzita Veřejnost Výstava

Nadace Hollar ve spolupráci s Fakultou designu a umění Ladislava Sutnara a nadací SUTNAR - NADACE RADOSLAVA A ELAINE SUTNAROVÝCH letos opět posouvá výstavu Grafika roku 2019 a Cena Vl. Boudníka z tradičních prostor pražského Obecního domu do Plzně, a sice do prostor Galerie Ladislava Sutnara.

Vstup: volný

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy, která se v Galerii Ladislava Sutnara uskuteční ve středu 10. června. Výstava bude k vidění do 4. července 2020.

Výstava ve své repríze představuje různorodé grafické práce, techniky a krásné autorské knihy. Zastoupeny jsou práce jak zavedených autorů, tak studentů z celé republiky.

Vystavující:
Ondřej Michálek, 25. laureát Ceny Vladimíra Boudníka

Mikoláš Axmann, Michal Babčák, Šimon Brejcha, Kryštof Brůha, Lenka Falušiová, Patrik Hábl, Jan Hísek, Jakub Honetschläger, Monika Immrová, Zbyněk Janáček, Ditta Jiřičková, Robin Kaloč, Jan Kocman, Bedřich Kocman, Jiří Kornatovský, Bronislava Bakule Malá, Saki Matsumoto, Petr Nikl, Jan Skácelík, Daniel Suška, Jakub Špaňhel, Rostislav Vaněk, Martin Velíšek, Alina Yessimbekova.

Studenti: Dagmar Dolíhalová, Veronika Hoppová, Sabina Kafková, Dana Kápičková, Petr Kubáč, Ivana Machová, Václav Nosek, Matěj Novotný, Bára Procházková, Tatsiana Byts, Karolína Vítková, Petr Voňka, Michaela Absolonová, Kristýna Bujárková, Barbora Dušátková, Bára Procházková, Tereza Šrámková, Andrea Štosková, Václav Záhorský, Kristýna Legerská.

Za autorskou knihu: Mikoláš Axmann, Renáta Fučíková, Iva Krupicová, Veronika Bílková, Patrik Braun, Tatsiana Byts, Barbora Dušátková a Lenka Novotná.

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

10. 06. 2020, 18:00

08 October
Spolupráce Studenti Výstava

Den pracovních příležitostí na Fakultě zdravotnických studií

Fakulta zdravotnických studií ZČU, Husova ul.

Fakulta zdravotnických studií

08. 10. 2020, 10:00

19 June
Další vzdělávání Seminář Veřejnost