Konference Učitel IN letos on-line

10. října, 08:00

ZOOM

Další vzdělávání Konference Veřejnost

Konference Učitel IN, setkání učitelů, studentů a všech, kteří mají zájem o problematiku smysluplného využití ICT ve vzdělávání, proběhne v letošním roce on-line.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Lucie Rohlíková (lrohlik@rek.zcu.cz)
Více informací na: https://www.ucitel-in.cz/

Šestý ročník konference, který je naplánovaný na sobotu 10. října 2020, se s přihlédnutím k současné epidemiologické situaci uskuteční on-line na platformě ZOOM. I letos se tak můžete těšit na přednášky a webináře odborníků a pedagogů, kteří využívají možností moderních technologií ve vzdělávání a podělí se o své zkušenosti.

“Vzdělávací programy vytvářené na naší škole ukazují, že i malá škola může být vstřícná vzdělávacím potřebám nastupujících generací a svým přístupem a důrazem na efektivní využívání informačních a komunikačních technologií přesvědčuje o výhodnosti školy pro obec a její budoucnost,” říká Ludvík Zimčík, který v úvodní přednášce představí Školy Březová (mateřská škola, základní škola a střední škola), kde každodenní distanční výuka a individuální vzdělávání probíhá už šest let.

Konferenci uzavře komentované promítání ukázek z filmu V síti s Václavem Píseckým. Tento dokumentární film odkrývá nebezpečný svět sexuálních predátorů, ve kterém se mohou velmi snadno ocitnout děti na internetu. Václav Písecký je jedním z kriminalistů, kteří se dlouhodobě věnují prevenci v oblasti bezpečnosti na internetu, a jednotlivé kauzy, které dokument V síti otevřel, přímo vyšetřuje.

Celý program a přihlášku naleznete na webu konference.

Jakub Truneček

10. 10. 2020, 08:00