Studenti Sutnarky vystavují v Galerii Nová síň

Univerzita Veřejnost Výstava

První prázdninovou středu byla v pražské Galerii Nová síň slavnostně otevřena výstava studentských prací, vzniklých v magisterském ateliéru Grafický design, který na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara vedou Rostislav Vaněk a Kristina Fišerová. Výstavu Sutnarka Graphic Works je u Voršilek možno navštívit do 25. července.
Cílem výstavy Sutnarka Graphic Works je podat prostřednictvím souboru studentských děl objektivní obraz o šíři témat i kvalitě grafických řešení, kde dominuje multidisciplinarita autorů a autentičnost návrhů. V ukázkách individuality, rozmanitosti, neobvyklých řešení a diverzity přístupu studentů je hlavní síla celého sdělení výstavy, odkud věříme, že budete odcházet potěšeni vizuálně i na duchu.

Foto: Tereza Kropáčová

Profesor Rostislav Vaněk, proděkan Vojtěch Aubrecht a docentka Kristina Fišerová

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

03. 07. 2020