English Conversation Club

26. srpna, 18:00

Americké centrum US Point - UU 309, Univerzitní 22, Plzeň

Students Public Employees

Přijďte si popovídat v angličtině! Come and practise your English!

Enter: volný
Intended for: studenti, zaměstnanci, veřejnost
Kontakt: Daniela Lukavská
More information at https://bit.ly/2Qjvthp

Konverzační klub je určen pro všechny zájemce, kteří si chtějí užít fajn podvečer, procvičit si svoji angličtinu a seznámit se s novými lidmi. V malých skupinkách si povídáme na dané téma, každý má tak možnost mluvit co nejvíce.

Konverzační klub probíhá vždy ve středu od 18:00 do 19:00 hod. na dvou místech, která se pravidelně po týdnu střídají. Obě se nacházejí v centru Plzně blízko sebe, takže kdo by přišel na špatné místo, je během pěti minut na tom správném. Kde nás tedy najdete? Podívejte se na níže uvedený rozpis.

Ve středu 26. srpna jsme ještě na Borech v Americkém centru US Point (Univerzitní 22, Plzeň), ale od září již v centru!

KULTURKA Západočeské univerzity v Plzni, Sedláčkova 19, Plzeň
ANGLICKÁ KNIHOVNA Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, náměstí Republiky 12, Plzeň

Na setkání se těší Americké centrum US Point!
---------------------------------
English conversation club is for everybody who wants to have fun, practice English and meet new friends. We discuss a topic in small groups so that everyone can speak English as much as possible.
The club is on Wednesdays 6-7 p.m. in two different venues changed every week. Both places are in the Pilsen city center, so if you happen to come to the wrong place, the good one is within 5 minute walking distance. Check the program!

This week the club is in US Point Bory (Unvierzitní 22, Plzeň) but starting in September, the venues will be in the city center!

Venues:
KULTURKA Západočeské univerzity v Plzni, Sedláčkova 19, Plzeň

American Corner US Point is looking forward to meeting you!

Gallery

University-wide

Daniela Lukavská

26. 08. 2020, 18:00