English Conversation Club

2. září, 18:00

Anglická knihovna, nám. Republiky 12, Plzeň

Students Public Employees

Přijďte si popovídat v angličtině! Come and practise your English!

Enter: volný
Intended for: studenti, zaměstnanci, veřejnost
Kontakt: Daniela Lukavská
More information at https://bit.ly/3hvV1nu

Konverzační klub je určen pro všechny zájemce, kteří si chtějí užít fajn podvečer, procvičit si svoji angličtinu a seznámit se s novými lidmi. V malých skupinkách si povídáme na dané téma, každý má tak možnost mluvit co nejvíce.

Konverzační klub probíhá vždy ve středu od 18:00 do 19:00 hod. na dvou místech, která se pravidelně po týdnu střídají. Obě se nacházejí v centru Plzně blízko sebe, takže kdo by přišel na špatné místo, je během pěti minut na tom správném. Podívejte se na níže uvedený rozpis.

KULTURKA Západočeské univerzity v Plzni, Sedláčkova 19, Plzeň
ANGLICKÁ KNIHOVNA Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, náměstí Republiky 12, Plzeň

Na setkání se těší Americké centrum US Point!
---------------------------------
English conversation club is for everybody who wants to have fun, practice English and meet new friends. We discuss a topic in small groups so that everyone can speak English as much as possible.
The club is on Wednesdays 6-7 p.m. in two different venues changed every week. Both places are in the Pilsen city center, so if you happen to come to the wrong place, the good one is within 5 minute walking distance. Check the program!

Venues:
KULTURKA Západočeské univerzity v Plzni, Sedláčkova 19, Plzeň

American Corner US Point is looking forward to meeting you!

Gallery

University-wide

Daniela Lukavská

02. 09. 2020, 18:00