Jak správně sestavit test pro studenty?

17 September

17. září, 09:00

UL 602 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň

Further Education Employees

Chcete vytvářet lepší testy? Rádi byste se orientovali v jednotlivých typech testů? Přijďte se seznámit s vlastnostmi didaktického testu a s jeho jednotlivými druhy. Zjistíte, jaké jsou výhody a úskalí jednotlivých typů otázek a jaká jsou doporučení pro jejich tvorbu.

Enter: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Jakub Truneček (jtrunece@rek.zcu.cz, 735 713 966)
More information at https://czv.zcu.cz/Kurz/esf15-010/

Během kurzu Jany Vejvodové se seznámíte s různými druhy testů. Poznáte jednotlivé typy testových položek, jejich výhody a nevýhody (dichotomické otázky ano / ne, pravda / lež, otázky s výběrem odpovědi, otázky s krátkou tvořenou odpovědí, otázky přiřazovací, otázky doplňovací, otázky s dlouhou tvořenou odpovědí aj.). Získáte dovednost jednotlivé testové položky správně vytvářet a vyhnout se nejčastějším chybám. K jednotlivým typům otázek bude v kurzu uvedeno dostatečné množství vhodných i chybných příkladů, a to z nejrůznějších disciplín. Seznámíte se s jednotlivými fázemi cyklu přípravy testu.

Kurz je zdarma po předchozím PŘIHLÁŠENÍ.

Máte o kurz zájem, ale nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás: Bc. Jakub Truneček, jtrunece@rek.zcu.cz

University-wide

Jakub Truneček

17. 09. 2020, 09:00