Mluvený projev učitele

18. září, 09:00

UL 601 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň

Další vzdělávání Zaměstnanci

Chcete si zlepšit mluvený projev? Umíte pečovat o svůj hlas, aby vydržel roky zátěže? Zajímá vás, jaký způsob řeči pomáhá zaujmout studenty? Zlepšete své vystupování před studenty, zdokonalte svůj mluvený projev v kurzu Magdaleny B. Leichtové.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Jakub Truneček (jtrunece@rek.zcu.cz, 735 713 966)
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/esf15-002/

Kurz je zaměřen na různé aspekty mluveného projevu pedagogů a možnosti jeho zlepšení tak, aby výuka probíhala co nejefektivněji. Pozornost je věnována technice mluvení od práce s dechem přes dikci, posazení hlasu až po tempo řeči. Součástí kurzu jsou tipy na rétorické triky k udržení pozornosti publika, využívání a vysvětlování odborných termínů, výhody a nevýhody využívání obecné a hovorové češtiny. Účastníci se seznámí se základy neverbální komunikace a hlasové hygieny

Kurz je zdarma po předchozím PŘIHLÁŠENÍ.

Máte o kurz zájem, ale nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás: Bc. Jakub Truneček, jtrunece@rek.zcu.cz

Jakub Truneček

18. 09. 2020, 09:00

17 February