Nouzová distanční výuka na vysoké škole – jak se připravit?

14 September

14. září, 09:00

Google Meet

covid-19 Další vzdělávání Zaměstnanci

Jaké proporce synchronní a asynchronní výuky zvolit? Které komunikační platformy vybrat? Jaká pravidla nastavit a jak upravit zadání úkolů pro studenty apod. Na webináři Lucie Rohlíkové zjistíte, jaké jsou možnosti zajištění distanční a hybridní výuky v zimním semestru.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Mgr. Jana Holatová (jholato@rek.zcu.cz)
Více informací na: https://czv.zcu.cz/akce/webinar-nouzova-distancni-vyuka-na-vysoke-skole-jak-se-pripravit/?fbclid=IwAR2hi9n2rKwJkGq6vavr7FZL_vIsz-4Dbujllg7D6fi4H_fDSwbsPGyk1Fs

Zimní semestr bude pravděpodobně charakterizovat nestabilní epidemiologická situace a bude třeba flexibilně reagovat a přizpůsobit výuku různým nestandardním podmínkám. Pojďme ještě dříve, než stanovíme na začátku semestru pravidla studentům, diskutovat o tom, co můžeme udělat pro zdárný průběh distanční nebo hybridní výuky.

Webinář bude zaměřen především na otázky didaktické, případně technické nikoli legislativní. Cílovou skupinou webináře jsou především akademičtí pracovníci ZČU, kteří se snaží i v komplikovaných podmínkách distanční výuky co nejlépe učit.

Účast ne webináři je zdarma po předchozím PŘIHLÁŠENÍ.

V přihlášce, prosím, uveďte otázky, na které hledáte odpověď a chcete je v rámci webináře diskutovat. Pokusíme se obsah webináře zaměřit na témata, která vás nejvíce zajímají.

Jakub Truneček

14. 09. 2020, 09:00

04 February
Seminář Veřejnost Zaměstnanci

Tvorba pracovních listů a úkolů za pomoci nástrojů na Internetu

Ústav jazykové přípravy

04. 02. 2021, 11:00

01 December
Další vzdělávání Studenti Univerzita

Veletrh Kariéra ve zdravotnictví

Fakulta zdravotnických studií, Husova 664/11, Plzeň

Fakulta zdravotnických studií

01. 12. 2021, 10:00

24 February
Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Jak správně sestavit test pro studenty?

on-line

24. 02. 2021, 09:00