Nouzová distanční výuka na vysoké škole – jak se připravit?

14 September

14. září, 09:00

Google Meet

covid-19 Further Education Employees

Jaké proporce synchronní a asynchronní výuky zvolit? Které komunikační platformy vybrat? Jaká pravidla nastavit a jak upravit zadání úkolů pro studenty apod. Na webináři Lucie Rohlíkové zjistíte, jaké jsou možnosti zajištění distanční a hybridní výuky v zimním semestru.

Enter: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Mgr. Jana Holatová (jholato@rek.zcu.cz)
More information at https://czv.zcu.cz/akce/webinar-nouzova-distancni-vyuka-na-vysoke-skole-jak-se-pripravit/?fbclid=IwAR2hi9n2rKwJkGq6vavr7FZL_vIsz-4Dbujllg7D6fi4H_fDSwbsPGyk1Fs

Zimní semestr bude pravděpodobně charakterizovat nestabilní epidemiologická situace a bude třeba flexibilně reagovat a přizpůsobit výuku různým nestandardním podmínkám. Pojďme ještě dříve, než stanovíme na začátku semestru pravidla studentům, diskutovat o tom, co můžeme udělat pro zdárný průběh distanční nebo hybridní výuky.

Webinář bude zaměřen především na otázky didaktické, případně technické nikoli legislativní. Cílovou skupinou webináře jsou především akademičtí pracovníci ZČU, kteří se snaží i v komplikovaných podmínkách distanční výuky co nejlépe učit.

Účast ne webináři je zdarma po předchozím PŘIHLÁŠENÍ.

V přihlášce, prosím, uveďte otázky, na které hledáte odpověď a chcete je v rámci webináře diskutovat. Pokusíme se obsah webináře zaměřit na témata, která vás nejvíce zajímají.

University-wide

Jakub Truneček

14. 09. 2020, 09:00

16  -  17 June