Nouzová distanční výuka na vysoké škole – jak se připravit?

10 November

10. listopadu, 10:30

Google Meet

covid-19 Seminar Employees

Jaké proporce synchronní a asynchronní výuky zvolit? Které komunikační platformy vybrat? Jaká pravidla nastavit a jak upravit zadání úkolů pro studenty? Na webináři Lucie Rohlíkové zjistíte, jaké jsou možnosti zajištění distanční a hybridní výuky v zimním semestru.

Enter: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Mgr. Jana Holatová (jholato@rek.zcu.cz)
More information at https://czv.zcu.cz/akce/webinar-nouzova-distancni-vyuka-na-vysoke-skole-jak-se-pripravit/

Zimní semestr nadále charakterizuje nestabilní epidemiologická situace a je třeba flexibilně reagovat a přizpůsobit výuku různým nestandardním podmínkám. Pojďme diskutovat o tom, co můžeme udělat pro zdárný průběh distanční nebo hybridní výuky.

Další běh webináře, kterého se zúčastnilo již 333 lidí,  bude zaměřen především na otázky didaktické, případně technické, nikoli legislativní. Cílovou skupinou webináře jsou především akademičtí pracovníci ZČU, kteří se snaží i v komplikovaných podmínkách distanční výuky co nejlépe učit.

Účast ne webináři je zdarma po předchozím přihlášení.

V přihlášce uveďte otázky, na které hledáte odpověď a chcete je v rámci webináře diskutovat. Pokusíme se obsah webináře zaměřit na témata, která vás nejvíce zajímají.

Pro zajištění online výuky využijte podporu oddělení CŽV. Více informací naleznete na webu CŽV.

University-wide

Jakub Truneček

10. 11. 2020, 10:30

16  -  17 June