International Road Movie Festival online

13 November

13. listopadu, 19:00

Festival Cooperation Public

Festival startuje v pátek 13. listopadu. Filmoví fanoušci se mohou těšit na tři desítky road movies.

More information at https://irmf.cz/

Od 19 hodin se diváci mohou těšit na online zahájení a živý moderovaný vstup s organizátory. Připraveny jsou ukázky z jednotlivých filmů a také představení kompletního programu. Stačí jen kliknout na odkaz na živý vstup.

Online edice International Road Movie Festivalu 2020 pak odstartuje ve 20 hodin. Třicítku letošních road movies mohou jejich fanoušci sledovat na platformě Vimeo, a to až do 22. listopadu. Online akreditace (přístupové linky zdarma k jednotlivým filmům) najdou zájemci od 13. listopadu od 20:00 zde.

„Předcházející týdny byly pro celý team IRMF plné výzev, spojených s náhlým přesunem festivalu do onlinu. Naším cílem a motivací bylo přinést divákům IRMF letošní filmy a s nimi spojené radostné zážitky,“ vzkazují členové organizačního týmu festivalu. „Pevně věříme, že v dalších letech se opět společně shledáme u filmového plátna. Prozatím si užijte všechny filmy z pohodlí vašeho domova,“ dodávají.

Západočeská univerzita je hlavním partnerem festivalu.

University-wide

Šárka Stará

13. 11. 2020, 19:00

16 June