Festival Cesta ženy – matky

01 December

1. prosince, 09:00

Talk Lecture Public

Hlavním posláním festivalu Cesta ženy – matky je podpora žen v období, kdy se stávají maminkami. V roce 2020 přináší šest rozhovorů se zajímavými osobnostmi. Rozhovory budou sdílené od 1. prosince na YouTube kanálu.

Intended for: veřejnost
Kontakt: Eva Hendrych Lorenzová, elorenzo@kos.zcu.cz
More information at https://cestazenymatky.wordpress.com/o-nas/

Období očekávání miminka a příprava na jeho příchod je plné vzrušujících okamžiků a změn. Tyto změny nemusí však být vždy jen pozitivní. Dochází ke změnám životního stylu, životních priorit a sociálních rolí. Aby každá těhotná maminka mohla těhotenství prožívat spíše pozitivně, je důležité věřit v sebe samu, mít dostatek přiměřených informací a podporující lidi okolo sebe.

Festival Cesta ženy – matky poskládává do jednoho dne různorodé informace a sebepoznávací techniky, které pomáhají otevírat srdce každé těhotné ženě.

tehotenstvi

Faculty of Health Care Studies

Barbora Koreisová

01. 12. 2020, 09:00