Formulace smlouvy o IT dílo s využitím principů Engineering Design Science and Methodology

08 December

8. prosince, 11:10

online / MS Teams

Přednáška Studenti Zaměstnanci

Zajímá vás, jak se dají principy z oblasti Engineering Design využít také pro formulaci smluv? Nenechte si ujít přednášku ředitele právního odboru J&T Banky Jakuba Švába, kterou v rámci 16. ročníku interdisciplinárních studentských projektů Desing+ pořádá Fakulta strojní ZČU.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení do skupiny (do pátku 4. 12.)

Konstrukce technických produktů probíhá v mnoha interdisciplinárních souvislostech, je potřeba vnímat hlediska technická, ekonomická, estetická, zdravotní, ekologická a mnohá další. Není ale podobným procesem, jakým je navrhování výrobků, třeba i tvorba smlouvy?

Sledujte přednášku Formulace smlouvy o IT dílo a Engineering Design Science and Methodology, Software jako strojní zařízení, která se uskuteční online v aplikaci Microsoft Teams v úterý 8. prosince od 11:10 do 12:50 hodin.

Vítáni jsou nejen akademičtí pracovníci a studenti Fakulty strojní, Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara, Fakulty ekonomické a Fakulty zdravotnických studií, kteří jsou zapojeni do projektu Desing+, ale především také studenti a vyučující Fakulty právnické a všichni další zájemci.

Všichni zájemci, nechť se k účasti na přednášce přihlásí do pátku 4. prosince na tomto odkazu.

V případě potíží s připojením kontaktujte prosím pana Tomáše Bláhu na e-mailu tblaha@kks.zcu.cz.

Šárka Stará

08. 12. 2020, 11:10

13 January
Další vzdělávání Zaměstnanci