Anglické oddělení UJP bylo hostem online workshopu v Malajsii

Spolupráce Univerzita Veřejnost

Ve dnech 14. a 15. prosince se konal workshop pro studenty Universiti Teknologi MARA Shah Alam v Malajsii. Ústav jazykové přípravy (UJP) Západočeské univerzity v Plzni na něm nechyběl.
Pozvání na workshop přijala vedoucí anglického oddělení UJP Vendula Kokošková, která se v online prostředí setkala se studenty oborů chemie, elektroinženýrství a architektury z Universiti Teknologi MARA Shah Alam v Malajsii, jednoho z partnerů ZČU. Téma workshopu bylo How to deliver an effective online speech (Jak zajistit efektivní online řeč).

V rámci setkání představila Vendula Kokošková studentům nejen Českou republiku a naši univerzitu, ale i významnou tradiční akci ZČU, jakou je Mezinárodní letní jazyková škola, jež v roce 2019 oslavila 30. výročí svého konání. Jubilejního ročníku se jako lektorka angličtiny zúčastnila Nadiah Dato’ Thanthawi Jauhari, která právě na Universiti Teknologi MARA Shah Alam vyučuje angličtinu.

Ústav jazykové přípravy

Daniela Kopřivová

16. 12. 2020

Projekt efektivního tréninku paměti na Fakultě zdravotnických studií se uzavírá