Moderovaná online diskuse na téma Hybridní výuka

11 February

11. února, 15:00

Seminar Study Employees

Hybridní výuka, asynchronní výuka, online výuka. Co který pojem znamená a jak se na konkrétní typ výuky připravit? O tom můžete diskutovat na semináři Hybridní výuka, který připravila Správa informačních technologií města Plzně. Zastoupeny budou všechny stupně vzdělávání. To vysokoškolské bude reprezentovat Lucie Rohlíková ze Západočeské univerzity.

Cílem akce je sdílet zkušenosti napříč všemi vzdělávacími stupni. Diskutovat o možnostech výuky, zapojení žáků do výuky a využívání všech dostupných programů a aplikací efektivně. Řeč bude i o tom, jak využít nabyté zkušenosti v době po covidu a jak u žáků a studentů prohlubovat IT schopnosti.

Moderovaná online diskuze se uskuteční ve čtvrtek 11. února od 15 do 17 hodin. Pro účast je potřeba se registrovat.

V diskusním panelu se bude napříč všemi stupni vzdělání diskutovat například o tématech:

• asynchronní výuka
  • kompenzace psychologicko-sociálních problémů způsobenými dopady sociální distance
  • rozdíly žáků v přístupu k technice
  • velké integrační tool (Google xs. Microsoft) vs. malé utility
  • využití technologií v době po covidu aj.

Mezi diskutujícími hosty bude například programátor aplikací pro školství Pavol Hejný. Celou diskuzi povede Pavel Bartoš, inovační a startupový expert, mentor, konzultant a mimo jiné Google certifikovaný trenér po design thinking a entrepreneurship.

University-wide

Šárka Stará