Menza bude od 1. března do odvolání vydávat pouze jídla s sebou

covid-19 Univerzita Zaměstnanci

Západočeská univerzita v Plzni omezuje v reakci na aktuální epidemickou situaci provoz menzy v kampusu na Borech. Obědy bude od pondělí 1. března vydávat dál, ovšem pouze do menu boxů s sebou, v menze se až do odvolání jíst nebude.

Zaměstnanci si budou moci jídla objednávat s předstihem elektronicky, vždy do 12:30 hodin předchozího pracovního dne, na webu https://iskam-web.zcu.cz. Po přihlášení stačí v horní liště rozkliknout záložku Stravování a poté Objednávky jídel, vybrat si z nabídky a potvrdit. Strávníkovi se tím strhne částka za jídlo. Další částka 4 Kč za menu box nebo za kelímek na polévku se odečte až při výdeji jídla u pokladny v menze.

Podrobný návod najdete na webu.

Obědy na pondělí 1. a úterý 2. března je možné objednávat už ve čtvrtek, v pondělí už půjde objednat jídla na celý pracovní týden.

Stejně jako objednávat lze do 12:30 hodin předchozího pracovního dne objednávky jídel také stornovat, původně odečtená částka se poté vrátí strávníkovi zpět na konto. Pokud ale objednávku včas nezruší a oběd si nevyzvedne, částka se nevrací.

Pavel KORELUS

24. 02. 2021

Na katedře politologie a mezinárodních vztahů Fakulty filozofické působí Laboratoř výzkumu populismu

Univerzita Veřejnost Zaměstnanci