Menza bude od 1. března do odvolání vydávat pouze jídla s sebou

covid-19 Univerzita Zaměstnanci

Západočeská univerzita v Plzni omezuje v reakci na aktuální epidemickou situaci provoz menzy v kampusu na Borech. Obědy bude od pondělí 1. března vydávat dál, ovšem pouze do menu boxů s sebou, v menze se až do odvolání jíst nebude.

Zaměstnanci si budou moci jídla objednávat s předstihem elektronicky, vždy do 12:30 hodin předchozího pracovního dne, na webu https://iskam-web.zcu.cz. Po přihlášení stačí v horní liště rozkliknout záložku Stravování a poté Objednávky jídel, vybrat si z nabídky a potvrdit. Strávníkovi se tím strhne částka za jídlo. Další částka 4 Kč za menu box nebo za kelímek na polévku se odečte až při výdeji jídla u pokladny v menze.

Podrobný návod najdete na webu.

Obědy na pondělí 1. a úterý 2. března je možné objednávat už ve čtvrtek, v pondělí už půjde objednat jídla na celý pracovní týden.

Stejně jako objednávat lze do 12:30 hodin předchozího pracovního dne objednávky jídel také stornovat, původně odečtená částka se poté vrátí strávníkovi zpět na konto. Pokud ale objednávku včas nezruší a oběd si nevyzvedne, částka se nevrací.

Celouniverzitní

Pavel KORELUS

24. 02. 2021


Na katedře politologie a mezinárodních vztahů Fakulty filozofické působí Laboratoř výzkumu populismu

Univerzita Veřejnost Zaměstnanci

Fakulta filozofická

06. 04. 2021

Vedoucí Ruského centra Vlasta Klausová získala vyznamenání

Univerzita Úspěchy Zaměstnanci

Ústav jazykové přípravy

08. 04. 2021

Záchranáři ocenili studenty FZS za pomoc při boji s pandemií

Spolupráce Studenti Úspěchy

Fakulta zdravotnických studií

14. 04. 2021