ZČU navyšuje kapacity testovacích center

covid-19 Univerzita Zaměstnanci

Vzhledem k nárůstu požadavků na testování dochází ke změnám, které zajistí, aby bylo testování dostupné většímu počtu zaměstnanců ZČU. Výrazně se zvyšuje hodinová kapacita testování, prodlužuje se jeho doba a zvyšuje počet dní, kdy se lze nechat otestovat.

Testovací centrum na Fakultě strojní, které bylo dosud v provozu v pondělí a ve čtvrtek, bude od příštího týdne zaměstnancům k dispozici také v úterý.

Na Fakultě zdravotnických studií v Husově ulici, kde fungovalo jedno testovací místo, přibyde další.

Hodinová kapacita testování bude na všech testovacích místech od pondělí 15. března dvojnásobná oproti stavu v tomto týdnu.

Přesné časové rozsahy testování pro jednotlivé dny najdou zaměstnanci v rezervačním systému.

Připomínáme, že testovací centrum je určeno pro zaměstnance, kteří nejsou na home office nebo na dovolené.

Uvedené změny budou v rezervačním systému k dispozici od čtvrtka 11. března od 15 hodin. Otevřené pro registraci zatím budou termíny do čtvrtka 25. března.

Šárka Stará

11. 03. 2021

Ruské centrum nabízí pomoc s ruštinou během pandemie

covid-19 Studenti Veřejnost